امروز 29 ارديبهشت 1398 ،به موسسه پویانمایی ضحی خوش آمدید

Zoha3d

چند امکان خیلی تمیز در Camera Raw وجود دارد که می توانید با آنها عکسهای پرتره خود را روتوش کنید.

اول از همه یک ابزار به نام Retouch وجود دارد، که چیزی شبیه به Clone و Spot Healing Brush در فوتوشاپ است.

وقتی با انتخاب این ابزار بر روی یک جوش صورت کلیک کنید، دو دایره در تصویر ظاهر می شود، یکی قرمز و یکی سبز. دایره قرمز رنگ نشانگر قسمتی است که ترمیم می شود، و دایره سبز رنگ قسمتی است که از آن نمونه برداری شده است.

این دو دایره را می توان جا به جا و یا تغییر اندازه داد، و حالت نمونه برداری را می توان بین Heal و Clone تغییر داد.

یک راه دیگر برای روتوش عکس در Camera Raw استفاده از Clarity و کم کردن آن است. این کار باعث می شود تا تغییرات رنگی در پوست کمتر دیده شود و کمی عیب های پوست پوشانده شود.

Sharpening (وضوح بخشیدن به تصویر)

با واضح کردن تمام تصویر لطافتی که به پوست بخشیده اید از بین خواهد رفت، بنابراین با انتخاب کردن قسمت خاصی از تصویر که می تواند چشم ها مژه ها و مو ها باشد این قسمت ها را می توانید کمی واضح تر کنید.

راحت ترین راه برای این کار استفاده از ابزار Sharpen در فوتوشاپ است، با قرار دادن قدرت این ابزار بر روی ۲۰% می توانید هر قسمت از عکس را که می خواهید با این ابزار به آرامی واضح تر کنید.

کسانی که از نسخه های جدید تر از CS5 استفاده می کنند قبل از استفاده از Sharpen باید از Unsharp Mask بر روی لایه کپی شده از لایه اصلی استفاده کنند.

نرم افزارهای مورد نیـاز
logo-samandehi
درباره موسسه پویانمایی ضحی

مرکز آموزشی ضحی از سال ۸۳ فعالیت خود را آغاز هدف این است بهترین آموزش با زبان ساده از بهترین نرم افزار های میکس و مونتاژ و انیمیشن با کمترین قیمت در اختیار هم وطنانم قرار بگیرد. ضحی تا حالا توانسته با شرکت های بزرگ همکاری ساخت فیلم و تیزر داشته از جمله .. شرکت مپنا توسعه ۲ . مجتمع جهان فولاد سیرجان . شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر . روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر .شرکت فولاد تکنیک .

تماس با موسسه پویانمایی ضحی

آدرس : کرمان،سیرجان،بلوار دکتر صادقی روبروی بانک رسالت موسسه پویانمایی ضحی


تلفن تماس ویژه : 09131784468