امروز 29 ارديبهشت 1398 ،به موسسه پویانمایی ضحی خوش آمدید

Zoha3d

این یکی از بزرگترین تغییراتی است که می توان در عکسهای پرتره از آن استفاده کرد و شاید شما هم بخواهید آن را روی عکسهایتان عملی کنید، ولی تغییر دادن رنگ چشم می تواند به عکس روح تازه ای ببخشد، و به راحتی و با استفاده از ابزار Hue/Saturation می توانید این کار را انجام دهید.

بعد از ساختن یک لایه جدید، به این قسمت بروید : Layer -> New Adjustment Layer -> Hue/Saturation، حال نوار Hue را آنقدر تغییر دهید که چشم سوژه به رنگ مورد نظرتان تغییر رنگ دهد. در این لحظه کل عکس تغییر رنگ خواهد داد.

در حالی که لایه ای که بر روی آن تغییر رنگ ایجاد کرده اید انتخاب شده است، از این لایه یک ماسک بسازید و آن را برعکس کنید، طوری که کل لایه ماسک شده به رنگ سیاه در بیاید، این کار را می توانید با فشردن Ctrl+I نیز انجام دهید.

حال عکس شما به حالت اولیه خود باز خواهد گشت و تغییر رنگی در آن دیده نخواهد شد، شما باید با انتخاب قلم مو به رنگ سفید در حالی که لایه ماسک انتخاب شده است، بر روی چشم مدل رنگ سفید بزنید تا آن قسمت از ماسک از بین برود و تغییر رنگ ایجاد شده در آن لایه نمایان شود.

نرم افزارهای مورد نیـاز
logo-samandehi
درباره موسسه پویانمایی ضحی

مرکز آموزشی ضحی از سال ۸۳ فعالیت خود را آغاز هدف این است بهترین آموزش با زبان ساده از بهترین نرم افزار های میکس و مونتاژ و انیمیشن با کمترین قیمت در اختیار هم وطنانم قرار بگیرد. ضحی تا حالا توانسته با شرکت های بزرگ همکاری ساخت فیلم و تیزر داشته از جمله .. شرکت مپنا توسعه ۲ . مجتمع جهان فولاد سیرجان . شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر . روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر .شرکت فولاد تکنیک .

تماس با موسسه پویانمایی ضحی

آدرس : کرمان،سیرجان،بلوار دکتر صادقی روبروی بانک رسالت موسسه پویانمایی ضحی


تلفن تماس ویژه : 09131784468