امروز 29 ارديبهشت 1398 ،به موسسه پویانمایی ضحی خوش آمدید

فیلتر High Pass معمولاً برای شفاف کردن عکس بکار می رود، ولی از آن می توان برای لطیف کردن و نرم تر کردن پوست هم استفاده کرد. اولین قدم برای این کار ساختن یک کپی از لایه عکس است، که می توانید این کار را با فشردن Ctrl+J و یا از قسمت Layer -> Duplicate Layer انجام دهید و سپس در قسمت لایه ها Blend Mode این لایه را به Overlay تغییر دهید.

حال با فشردن Ctrl+I لایه را برعکس کنید و فیلتر High Pass را از قسمت Filter -> Other -> High Pass انتخاب کنید.

در پنجره باز شده مربوط به این فیلتر، Radius را به ۱۰ pixels تغییر دهید، سپس فیلتر Gaussian Blur را از قسمت Filter -> Blur -> Gaussian Blur انتخاب کنید و Radius آن را به ۳ pixels تغییر دهید.

حالا با نگه داشتن دکمه Alt و فشردن دکمه Add Layer Mask (که در قسمت پایین لایه ها قرار دارد) باید یک ماسک بسازید.

حالا با استفاده از یک قلم موی سفید رنگ نرم بر روی صورت رنگ سفید بکشید تا پوست صورت را تلطیف کنید و کمی قسمت های ایراد دار صورت را بپوشانید. چشمان و مژه ها را رنگ نکنید، چرا که ما می خواهیم چشمان و مژه های مدل کاملاً واضح باشد.

اگر در قسمتی از کارتان اشتباه کردید و خواستید به حالت قبل باز گردید به راحتی و با مشکی کردن رنگ قلم مو آن قسمت از صورت را رنگ کنید. اگر لازم دانستید می توانید با کم کردن Opacity لایه مقدار تأثیر این افکت را بر روی صورت کم کنید.

با خرید پک فتوشاپ ما استاد شوید

درباره موسسه پویانمایی ضحی

مرکز آموزشی ضحی از سال ۸۳ فعالیت خود را آغاز هدف این است بهترین آموزش با زبان ساده از بهترین نرم افزار های میکس و مونتاژ و انیمیشن با کمترین قیمت در اختیار هم وطنانم قرار بگیرد. ضحی تا حالا توانسته با شرکت های بزرگ همکاری ساخت فیلم و تیزر داشته از جمله .. شرکت مپنا توسعه ۲ . مجتمع جهان فولاد سیرجان . شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر . روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر .شرکت فولاد تکنیک .

تماس با موسسه پویانمایی ضحی

آدرس : کرمان،سیرجان،بلوار دکتر صادقی روبروی بانک رسالت موسسه پویانمایی ضحی


تلفن تماس ویژه : 09131784468