امروز 29 ارديبهشت 1398 ،به موسسه پویانمایی ضحی خوش آمدید

Zoha3d

ابزار Healing Brush و Clone دو ابزار اصلی در روتوش هستند، و به شما امکان پوشاندن جوش ها، لکه ها و خال های سیاه رنگ را می دهند.

برای اینکه در روتوش قابلیت بازگشت داشته باشید این کار را به جای انجام دادن بر روی لایه خود عکس بر روی یک لایه خالی (برای ساخت لایه خالی به اینجا بروید Layer -> New Layer) انجام دهید، و مطمئن شوید در قسمت تنظیمات Healing Brush و Clone گزینه Sample All Layers انتخاب شده باشد.

برای داشتن حداکثر انعطاف، برای هر قسمت از کارتان یک لایه جدید ایجاد کنید. که یک لایه برای روتوش دندان، یک لایه برای روتوش لب ها، یک لایه برای روتوش مو ها، و به همین شکل برای هر قسمت لایه ای داشته باشید.

برای از بین بردن لکه ها و کم رنگ شدن جوش ها از ابزار Spot Healing Brush استفاده کنید.

این ابزار به صورت خودکار نسبت به قسمتی که انتخاب شده نمونه مناسبی می گیرد و رنگ مشابهی را انتخاب می کند، سعی کنید همیشه قلمی کمی بزرگ تر از جوش یا لکه ای که می خواهید روی آن کار کنید انتخاب کنید.

همچنین ابزار Clone به شما اجازه می دهد تا از قسمت خاصی از عکس نمونه برداری کنید، و با قرار دادن مقدار Opacity آن نزدیک به ۳۰% و همچنین قرار دادن Effects Mode آن در حالت Lighten می شود برای از بین بردن خال های مشکی از آن استفاده کرد.

پنهان کردن ریشه های مو و مو های خاکستری

برای پنهان کردن ریشه های سیاه رنگ مو به راحتی از یک قسمت از مو که رنگ مناسبی دارد نمونه برداری کنید، سپس با ایجاد لایه ای جدید و تنظیم Blend Mode آن به Soft Light، بر روی قسمتی از مو که مزاحم است نقاشی کنید. بعد از اتمام کارتان Opacity لایه را طوری تنظیم کنید که رنگ آمیزی ای که روی مو انجام داده اید در عکس غرق شود.

  • برای پوشاندن خاکستری های مو از ابزار Burn در حالی که بر روی Midtones قرار دارد استفاده کنید و با تنظیم مقدار روشنایی (exposure) آن بر روی ۲۰% و یا کمتر روی قسمت خاکستری رنگ مو بکشید.
  • جهت خرید پک آموزش در صفحه اصلی سفارش دهید
نرم افزارهای مورد نیـاز
logo-samandehi
درباره موسسه پویانمایی ضحی

مرکز آموزشی ضحی از سال ۸۳ فعالیت خود را آغاز هدف این است بهترین آموزش با زبان ساده از بهترین نرم افزار های میکس و مونتاژ و انیمیشن با کمترین قیمت در اختیار هم وطنانم قرار بگیرد. ضحی تا حالا توانسته با شرکت های بزرگ همکاری ساخت فیلم و تیزر داشته از جمله .. شرکت مپنا توسعه ۲ . مجتمع جهان فولاد سیرجان . شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر . روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر .شرکت فولاد تکنیک .

تماس با موسسه پویانمایی ضحی

آدرس : کرمان،سیرجان،بلوار دکتر صادقی روبروی بانک رسالت موسسه پویانمایی ضحی


تلفن تماس ویژه : 09131784468