امروز 29 ارديبهشت 1398 ،به موسسه پویانمایی ضحی خوش آمدید

Zoha3d

عکسهای پرتره ای که می گیرید را عالی جلوه دهید و با این راه کار های ساده سوژه خود را ذوق زده کنید. در ادامه مطلب روش های روتوش عکس پرتره را بررسی خواهیم کرد.

همه مدل های عکسهای پرتره دوست دارند به بهترین شکل در عکس دیده شوند، و حالا که با بسیاری از عکسهای مدل ها و بازیگران زن با پوست هایی بی عیب و نقص، دندان هایی عالی و چشمانی گیرا رو به رو هستیم، معیاری که خودمان را باید با آن بسنجیم به شدت بالا رفته است.

عکاس های سنتی باید ساعتها با قلم مو ها و جوهر ها برای روتوش بر روی عکسهایشان کار کنند، و همچنین بعضی از عکاسهای دیجیتالی حرفه ای هم همانقدر بر روی روتوش عکسها وقت می گذارند، فوتوشاپ با استفاده از چند ابزار خود به عکاسان کمک می کند تا پرتره های خود را به خوبی و در زمانی کم روتوش کنند.

ما راجع به تغییرات بزرگ صحبت نمی کنیم، منظور ما برداشتن یک جوش است، یا کمی لطیف کردن پوست یا شاید کمی تیره کردن ساقه های مو که به مدل شما چهره ای سالم تر می بخشد و مدل شما برای این تغییرات از شما تشکر خواهد کرد.

شما نمی خواهید که پوست سوژه شما به شکلی مصنوعی نرم باشد یا پلاستیکی باشد، اما می توانید به بعضی قسمت های صورت کمی لطافت ببخشید.

کلید این کار دقیق بودن است. همان قدر که روتوش زیاد می تواند کارتان را مبتدیانه جلوه دهد همان قدر هم به می تواند به مدل شما ظاهری بد بدهد و باعث دلخوری او شود. تصور کنید وقتی مدل شما عکس خودش را به مادرش نشان می دهد، شما انتظار دارید که مادرش به او بگوید: «چقدر خوب افتادی، عزیزم»، نه اینکه بگوید: «بینیت چی شده؟» یا حتی بدتر، بگوید: «این کیه؟».

هدف ما باید کم رنگ کردن عیب های صورت باشد، و نه به کلی از بین بردن آنها. چرا که همین عیب هایی که در صورت مدل شما وجود دارند به او شخصیت می بخشند.

اگر بتوانید این کار را به درستی انجام دهید مدل ها برای اینکه از آنها عکس بگیرید برای شما صف می کشند، اما اگر این کار را بد انجام دهید شاید مشتری هایتان به شدت کم شوند.

نرم افزارهای مورد نیـاز
logo-samandehi
درباره موسسه پویانمایی ضحی

مرکز آموزشی ضحی از سال ۸۳ فعالیت خود را آغاز هدف این است بهترین آموزش با زبان ساده از بهترین نرم افزار های میکس و مونتاژ و انیمیشن با کمترین قیمت در اختیار هم وطنانم قرار بگیرد. ضحی تا حالا توانسته با شرکت های بزرگ همکاری ساخت فیلم و تیزر داشته از جمله .. شرکت مپنا توسعه ۲ . مجتمع جهان فولاد سیرجان . شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر . روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر .شرکت فولاد تکنیک .

تماس با موسسه پویانمایی ضحی

آدرس : کرمان،سیرجان،بلوار دکتر صادقی روبروی بانک رسالت موسسه پویانمایی ضحی


تلفن تماس ویژه : 09131784468